Apple iPhone 5S Yorumları

Apple iPhone 5S Yorumları

Apple iPhone 5S Cep Telefonu kullanıcı yorumlarını; dokunmatik ekran hassaslığı, şarj süresi, donanım çeşitliliği, çözünürlüğü, işletim sistemi, servis hizmetleri ve telefonun özellikleri ile ilgili kullananların görüşlerini buradan takip edebilirsiniz.

Bu telefonu almayı düşünüyorsanız, merak ettiklerinizi buradan sorabilir ve bu telefonu kullananların olumlu yada olumsuz görüşlerini öğrenebilir, alacağınız telefonla ilgili düşüncelerinizi netleştirebilirsiniz.

Apple iPhone 5S nasıl, kullanan var mı?
Bu telefonu kullananlar arasındaysanız; memnuniyetinizi, beğeni ve şikayetlerinizi buradan paylaşarak bu ürün hakkında bilgi edinmek isteyenlere fikir verebilir, yardımcı olabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Sezgin diyor ki:

    iphone 5S şu an üretilen 5′ten ne fark edecek diye merak ediyorum. apple şirketinin üst düzey yöneticisi bile 5S’in beklentileri karşılayamayacağını söylüyor. Galaxy S4′ün satış payını daraltmak için bir hamle mi diye düşünüyorum bu çıkışı. ne de olsa bir iphone çılgınlığı almış başını gidiyor. yenisi çıkıncı hurra hemen kuyruklar.. iphone pazarı iyi yönetiyor. ama sanki çıkardığı ürünlerde ufak değişiklerin dışında tek hedefi tek el olduğu piyasadan Samsung’a kaptırdığı payı tekrar yeni ürettiği telefonlarla tekrar ele geçirmek.

  2. mustafa diyor ki:

    iphone s6 ne zaman çıkacak

Yorum Yaz