Canon Pixma E514 Yorumları

Canon Pixma E514 Yorumları

Canon Pixma E514 Fotokopi + Tarayıcı + Yazıcı kullanıcı yorumlarını; baskı kalitesi, kartuş kullanım süresi ve dolumu/değişimi, bağlantı ayarları, sayfa bastırma hızı, servis bakım hizmetleri ve diğer özellikleri ile ilgili bilgileri öğrenmek için, kullanıcıların yorumlarını buradan takip edebilirsiniz.
Ürün satış yerlerini paylaşabilir, ürünün en ucuz ne kadara alınabileceğini öğrenebilir yada fiyat kıyaslaması yapabilirsiniz.

Sorunuz mu var?
Bu yazıcıyı almayı düşünüyorsanız, merak ettikleriniz hakkında ürün incelemesi için buradan sorular sorarak forum ortamına katılabilir ve bu yazıcıyı kullananların olumlu yada olumsuz görüşlerini öğrenerek bu ürünle ilgili düşüncelerinizi netleştirebilirsiniz. Aynı zamanda yazıcıyla ilgili karşılaştığınız sorunları buradan sorabilir, yazıcının driver yükleme ve kurulumu hakkında yardım alabilirsiniz.

Canon Pixma E514 Yazıcı nasıl, kullanan var mı?
Bu yazıcıyı kullananlar arasındaysanız; memnuniyetinizi, beğeni ve şikayetlerinizi buradan paylaşarak bu ürün hakkında bilgi edinmek isteyenlere fikir verebilir, yardımcı olabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. esat koç diyor ki:

    Ürünü aldım cd den driver kuruyorum 4.aşamada takılıyor.Ürün algılandı diyor bekliyor bekliyor sonuç alamıyorum driver yükleyemediğim için yazıcıyı kullanamıyorum ne yapmama gerekli

  2. yunus emre baysal diyor ki:

    canon pixma e514 kullanıyorum yakın zamanda kartuşu bitti bende dolum yaptırdım kartuşları taktım fakat mürekkep hazneniz boşalıyor uayrısı veriyor ve makinenin üzerindeki b ve c işaretlerinin ışığı yanıyor bu neyden kaynaklı ve nasıl çözebilrim bu sorunu?

Yorum Yaz