Casper VIA 6108 Cep Telefonu Yorumları

Casper VIA 6108 Cep Telefonu Yorumları

Casper VIA 6108 İntel 2.0 Ghz Dual Core Cep Telefonu yorumlarını; dokunmatik ekran hassaslığı, şarj süresi, donanım çeşitliliği, çözünürlüğü, işletim sistemi, servis hizmetleri ve telefonun özellikleri ile ilgili kullanıcı yorumlarını buradan takip edebilirsiniz.

Bu telefonu almayı düşünüyorsanız, merak ettiklerinizi buradan sorabilir ve bu telefonu kullananların olumlu yada olumsuz görüşlerini öğrenebilir, alacağınız telefonla ilgili düşüncelerinizi netleştirebilirsiniz.

Casper VIA 6108 İntel 2.0 Cep Telefonu nasıl, kullanan var mı?
Bu telefonu kullananlar arasındaysanız; memnuniyetinizi, beğeni ve şikayetlerinizi buradan paylaşarak bu ürün hakkında bilgi edinmek isteyenlere fikir verebilir, yardımcı olabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Mehmet Ağca diyor ki:

    Türkiyenin intel hızında ilk telefonu buymuş. Casper bunu kime ürettirıyor? Ben Türkiye pazarında Casper’ın belli noktaya gelebileceğini tahmin ediyorum. Ama avea, turkcell ve vodafone gibi başka ülkeye telefon ürettirip üstüne isim basma kopyacılığını yapmazsa tabi. Kendi sermayesiyle, kendi beyniyle üretim yaparsa. En azından kayda değer kısmını kendi imal etmeli.

Yorum Yaz