Fujifilm Finepix HS-25 Yorumları

Fujifilm Finepix HS-25 Yorumları

Fujifilm Finepix HS-25 16MP 30x Optik Zoom 3.0″ LCD Dijital Fotoğraf Makinesi (Full HD) kullanıcı yorumlarını; çekim kalitesi, şarj süresi, kullanımı, servis hizmetleri, makinenin ayarları ve diğer özellikleri ile ilgili kullanıcı yorumlarını buradan takip edebilirsiniz.

Bu makineyi almayı düşünüyorsanız, merak ettiklerinizi buradan sorabilir ve bu makineyi kullananların olumlu yada olumsuz görüşlerini öğrenebilir, ürün üzerindeki düşüncelerinizi netleştirebilirsiniz.

Fujifilm Finepix HS-25 Fotoğraf Makinesi nasıl, kullanan var mı?
Bu makineyi kullananlar arasındaysanız; memnuniyetinizi, beğeni ve şikayetlerinizi buradan paylaşarak bu ürün hakkında bilgi edinmek isteyenlere fikir verebilir, yardımcı olabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. emine arı diyor ki:

    ben bugün aldım arkadaslar kullanan varmı beni bilgilendirsin

    1. mert diyor ki:

      Merhaba, hayırlı olsun. Eğer SLR fotoğraf makinesi kullanımında yeniysen bu başlangıç için ideal diyebilirim. Auto modu amatörler için çekimlerde yönlendirme açısından çok faydalı. Şarj sorunun olabilir onun için doldurmalı pillerden (duracell öneririm) tavsiye ediyorum. Zoom olarak manueli otomatik zooma göre daha kullanışlı diyebilirim. Çekimlerinde başarılar ;)

Yorum Yaz