General Mobile Discovery Yorumları

General Mobile Discovery Yorumları

General Mobile Discovery Android 4.2 işletim sistemli 16 Gb 8x zoom kameralı Akıllı Cep Telefonu kullanıcı yorumlarını; görüntüsü, dokunmatik ekran özellikleri, şarj süresi, donanım ve yazılım çeşitliliği, çözünürlüğü, işletim sistemi, yazılım ayarları, yetkili servis hizmetleri ve telefonun özellikleri ile ilgili kullanıcı yorumlarını buradan takip edebilirsiniz.
General Mobile Discovery telefonun satış yerlerini paylaşabilir ürünün en ucuz ne kadara alınabileceğini öğrenebilir yada fiyat kıyaslaması yapabilirsiniz.

Sorunuz mu var?
Bu telefonu almayı düşünüyorsanız, merak ettikleriniz hakkında ürün incelemesi için buradan sorular sorarak forum ortamına katılabilir ve bu telefonu kullananların olumlu yada olumsuz görüşlerini öğrenerek bu ürünle ilgili düşüncelerinizi netleştirebilirsiniz. General Mobile’ın Discovery modeli hakkında aklınıza takılanları sorabilir, telefonun ayarları ve kullanımı hakkında kullanıcılarla buradan irtibata geçebilirsiniz.

General Mobile Discovery nasıl, kullanan var mı?
Bu telefonu kullananlar arasındaysanız; memnuniyetinizi, beğeni ve şikayetlerinizi buradan paylaşarak bu ürün hakkında bilgi edinmek isteyenlere fikir verebilir, yardımcı olabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Sedat Er diyor ki:

    Bu telefon çok revaçta. Kullananlara göre görüntü ve özellikler, dokunmatiği çok güzel diyorlar. Markası çin üretimi diye biliyorum ama kalite olarak ucuz çin telefonlarından değil. Elinizde kalan telefonlardan değil. Alanlar memnun şu an. Kullananlar detaylı özelliklerini yazarlarsa bilgilenmiş oluruzu. iphone samsung kıyaslaması nasıl mesela, ne farkı var onlardan?

  2. murat diyor ki:

    Değerli arkadaşlarım general mobile discovery i ilk duyduğumda araştırdım bazı arkadaşların şikayetlerini okudum açıkçası alırken endişe duymuyordum ama aldım kullanmaya başladım telefondan oldukça memlunum özellikleri diğer android telefonlar ne özelliğe sahipse bu telefonda aynı özelliklere sahip. bence bu özelliklerdeki en uygun telefon fiyat olarak. Şuan general mobiledan yazıyorum dokunmatiği çok hoş herkese tavsiye ederim.

  3. murat diyor ki:

    bu telefon alınır mı

Yorum Yaz