Huawei Ascend Mate Yorumları

Huawei Ascend Mate Yorumları

Huawei Ascend Mate Cep Telefonu yorumlarını; dokunmatik ekran hassaslığı, şarj süresi, donanım çeşitliliği, çözünürlüğü, işletim sistemi, servis hizmetleri ve telefonun özellikleri ile ilgili kullanıcı yorumlarını buradan takip edebilirsiniz.

Bu telefonu almayı düşünüyorsanız, merak ettiklerinizi buradan sorabilir ve bu telefonu kullananların olumlu yada olumsuz görüşlerini öğrenebilir, alacağınız telefonla ilgili düşüncelerinizi netleştirebilirsiniz.

Huawei Ascend Mate nasıl, kullanan var mı?
Bu telefonu kullananlar arasındaysanız; memnuniyetinizi, beğeni ve şikayetlerinizi buradan paylaşarak bu ürün hakkında bilgi edinmek isteyenlere fikir verebilir, yardımcı olabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. mehmet diyor ki:

  Görüntüsü çok şık. dokunmatiği nasıl merak ediyorum. fiyatına baktım 1000-1400 arasında değişiyor. bu fiyata bunu almam için büyük bir ayrıcalığı olmalı. Neden aynı fiyata samsung değilde huawei mesela?

 2. BERNA diyor ki:

  samsun s 3 olanları da var etrafımda sony experia da bende lg nin ilk optimusu vardı .. anlayacağınız tüm markalşarı test ettik gibi olduk . ama en başda fiyat diyen biri iççin samsung pahalı . ama ben general mobile aldım telefonum sıkıntılı olunca . onda da servis sıkıntısı var . onun üzerine kızım ha bire mega ile note 2 bakıyordu fiyatları ateş pahası olunca buna bakmak istedim . media markt tan 900 tl aldım . mega ise1500 civarı . bu bile huawei demek için yterli . aldık çok da memnun kaldık . hafıza kartını da ekledim üstüne canavar gibi :) az biraz büyük önce gören tablet sanıyor sonra telefon olduğunu anlıyorlar . çözünürlülüğü hızı iyi . bu marka zaten gsm cilere model telefon yapıyor ..
  zaten tüm markalarda çin malı kullandıkça servislerde kafalarına göre garanti uyguladıkça pahalı telefon almanın anlamı da yok ömürler kısaldı 2-3 hadi 4 yıl olsun ancak gidiyor ….

 3. BERNA diyor ki:

  ayrıca dokunmatiği soran arkadaşım dokunmatikde sıkıntı yok süper . s4 deki teknik bunda da varmış az evvel keşfettik yüz tanıma özelliği ile açabiliyorsun telefonu .. film izlerken cidden çok keyifli oluyor ses kalitesi süper.bağlanma şeklide öyle . anında resim atabiliyoruz . ekran çözünürlülüğü de güzel ölü piksel de yok . ses harika dolbysurraund şu anda 900 tl medimarkt ta .. kılıfda var ekran korucusuda . almaya değer.

Yorum Yaz