Toshiba Satellite C855-2C6 Yorumları

Toshiba Satellite C855-2C6 Yorumları

Toshiba Satellite C855-2C6 Intel Core i3 3120ME 2.4GHz 4GB 750GB 15.6″ Dizüstü Bilgisayar (Laptop) kullanıcı yorumlarını; donanım özellikleri, batarya şarj süresi, model bilgileri, yetkili servis hizmetleri, bilgisyarın ayarları ve diğer özellikleri ile ilgili kullanıcı yorumlarını buradan takip edebilirsiniz.

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorsanız, merak ettiklerinizi buradan sorabilir ve bu bilgisayarı kullananların olumlu yada olumsuz görüşlerini öğrenebilir, ürün üzerindeki düşüncelerinizi netleştirebilirsiniz.

Toshiba Satellite C855-2C6 nasıl, kullanan var mı?
Bu bilgisayarı kullananlar arasındaysanız; memnuniyetinizi, beğeni ve şikayetlerinizi buradan paylaşarak bu ürün hakkında bilgi edinmek isteyenlere fikir verebilir, yardımcı olabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. fadime diyor ki:

    bellek sorununu nasıl halldebilirim?
    daha hiç program yüklü değil Microsoft, playerlar vs.. 13 gb boş alanım. belgelerim harici diskte yer alıyor fakat kişisel dosyalarımı geçin hadi, asıl programlar için bu hafıza yetiyor mu?
    OneDrive ne işe yarıyor?
    elimde birde product key kodu var oficce programında ürün anahtarı kısmına yazıyorum kabul etmiyorum bu anahtar ne işe yarıyor o zaman

Yorum Yaz